3… 2… 1… START!

7 stycznia 2021 09:20; Bialobrzegi24.net

Mamy nadzieję, że data 7 stycznia 2021 roku zapisze się złotymi zgłoskami w historii Białobrzegów i całego Powiatu Białobrzeskiego. Właśnie tego dnia swoją premierę ma nasz portal, Bialobrzegi24.net.


Cel jaki nam przyświeca w projekcie pod tytułem Bialobrzegi24.net jest tak naprawdę jeden. Chcemy, aby mieszkańcy odwiedzając nasz portal mogli dowiedzieć się o wszystkim, co dzieje się w naszej najbliższej okolicy. Hasło jakie nam przyświeca brzmi: Najświeższe informacje z Białobrzegów i całego Powiatu Białobrzeskiego 24 godziny na dobę!

Na naszych łamach nie zabraknie też artykułów o lokalnym sporcie, kulturze, historii czy stylu życia. W dziale Wkrótce dowiecie się o wszystkim, co ma się wydarzyć w Białobrzegach i pięciu gminach tworzących Powiat Białobrzeski.

Stawiamy na interaktywność z naszymi Czytelnikami. Nie tylko aktywnie działamy w mediach społecznościowych, dajemy możliwość komentowania wszystkich artykułów na naszych łamach, ale także liczymy, iż to Państwo, nasi Czytelnicy będziecie tworzyć portal poprzez przesyłanie nam swoich materiałów i informowanie nas o tym co się dzieje za pomocą aplikacji Alarm24.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do niej wszystkich mieszkańców, instytucje, organizacje,  stowarzyszenia i lokalnych przedsiębiorców. Nasza skrzynka redakcja@bialobrzegi24.net jest dla Was zawsze otwarta!

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami na każdego dnia, że Bialobrzegi24.net staną się miejscem, od którego będzie zaczynać swoją codzienną wędrówkę po Internecie. A więc: zaczynajmy!

Zespół redakcyjny Bialobrzegi24.net

Napisz komentarz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Bialobrzegi24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

Komentarze (3)

Mieszkaniec; 7 stycznia 2021 10:27

Powodzenia!

Jagoda; 7 stycznia 2021 12:20

Powodzenia :)

Adam; 7 stycznia 2021 13:37

Powodzenia, wytrwałości.

Przeczytaj również

Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 3:1 (fot. Bialobrzegi24.net)

Wygrana Pilicy z Mazowszem. W niedzielę z rezerwami Radomiaka

  • Sport
  • Białobrzegi

W zaległym spotkaniu 16.kolejki IV ligi Pilica Białobrzegi pokonała na własnym stadionie Mazowsze Grójec 3:1.

Dodano: 5 maja 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Fot. Koleje Mazowieckie

Na odcinek Dobieszyn – Bartodzieje wróci ruch pociągów

  • Aktualności
  • Stromiec

Koleje Mazowieckie poinformowały, że już za dwa tygodnie - 18 maja 2021 r. – na odcinek Dobieszyn – Bartodzieje wróci ruch pociągów.

Dodano: 5 maja 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net
Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi/Facebook

Białobrzegi w budowie. Burmistrz podpisał kolejne umowy

  • Aktualności
  • Powiat Białobrzeski

Burmistrz Adam Bolek podpisał umowy na budowę dróg i chodników w Białobrzegach.

Dodano: 5 maja 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Karolina Adamska
facebook.com/parafiaprzybyszew

Podrzucił śmieci na cmentarz. Nie umknął oku kamery

  • Aktualności
  • Promna

Na facebookowym profilu parafii Św. Piotra i Pawła w Przybyszewie opublikowano nagranie, na którym zarejestrowano podrzucenie śmieci do kontenera na miejscowym cmentarzu.

Dodano: 4 maja 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Bialobrzegi24.net

Mazowsze. Wiadomości z regionu - odcinek 181

  • Aktualności
  • Mazowsze

W tym wydaniu „Mazowsze. Wiadomości z regionu” – programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego wśród tematów, m.in. flaga Mazowsza dostępna dla wszystkich, wsparcia samorządu województwa na rewitalizację rynku w...

Dodano: 4 maja 2021 r. Komentowano: 0 razy Autor: Materiał promocyjny